Электронные книги: Мектепке дейінгі дене тәрбиесі ілімі мен әдістемесі
Заголовок:      Мектепке дейінгі дене тәрбиесі ілімі мен әдістемесі
Категории:      Мультимедийные учебники
BookID:      771
Авторы:      Ермаханов Н.Қ.,Ақылбеков Ғ.Л.,Сейдиров Н.Р.
ISBN-10(13):      0
Дата публикации:      2012
Количество страниц:      0
Язык:      Русский
Цена:      0.00
Оценка:      0
Изображение:      cover
Описание:

Оқу құралы 5В010100- Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу,5В010200- Бастауыш оқыту педагогикасы мен әдістемесі мамандығы студенттеріне арналған. Оқу құралының негізі студенттерге мектеп жасына дейінгі балалардың дене тәрбиесін ұйымдастырудың қазіргі ғылыми-теориялық әдістемелік негізін меңгерту, болашақ тәрбиешілердің кәсіби сапаларын қалыптастыру. Оқу құралында студенттердің болашақ дене тәрбиесі мұғалімнің педагогикалық іскерлігі мен өзіне тән кәсіптік сапаларын қалыптастыру міндеті шешіледі. Олар: - қоғамдық-саяси, педагогикалық және арнайы білімдерді орнықтыру, тереңдету, әрі байыту, оларды нақтылы оқу-тәрбие міндеттерінде шешуге қолдану; - мұғалім мамандығына деген ықыласы мен сүйіспеншілігін, өзінің кәсіптік-педагогикалық тәжірибесі мен біліміне қажеттілігін, педагогикалық қызметке творчестволық тұрғыда қарауды ұдайы тәрбиелеу; - мектепке дейінгі мекеме оқу-тәрбие процесінің міндеттерімен және мазмұнымен танысу.

Обзоры