Электронные книги: Азық-түлік өнімдерін өндіру және өңдеу өндірістерінің технологиялық машиналары мен жабдықтары
Заголовок:      Азық-түлік өнімдерін өндіру және өңдеу өндірістерінің технологиялық машиналары мен жабдықтары
Категории:      Мультимедийные учебники
BookID:      238
Авторы:      Абишев М.Ж., Бейсенбаев А.Ю., Уразбаева К.А., Майлыбаева Э.У., Джанмулдаева А.К., Камалова Н.У.
ISBN-10(13):      0
Дата публикации:      2015
Количество страниц:      0
Язык:      Русский
Цена:      0.00
Оценка:      0
Изображение:      cover
Описание:

Оқу құралы 5В072700 - Азық-түлік өнімдерінің технологиялары және 5В072800 - Өңдеу өндірістерінің технологиялары мамандықтарының студенттері үшін ұсынылады. Оқу құралда негізгі азық-түлік өнімдерін өндіру және өңдеу өндірістерінің технологиялық машиналары мен жабдықтары көрсетілген және оларды есептеу тәсілдері қарастырылған, студенттерге қажетті барлық мәліметтер енгізілген.

Обзоры