Бірінші курс студенттері үшін сауалнама

2021-2022 оқу жылындағы I курс студенттері
нің
 ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРНЫ МЕН МАМАНДЫҚТЫ ТАҢДАУҒА ҚАНАҒАТТАНУ ДЕҢГЕЙІ БОЙЫНША АНАЛИТИКАЛЫҚ ЕСЕП

Қазіргі заманғы жоғары оқу орнының тиімді қызметінің негізі көрсеткіші білім беру қызметтерінің сапасын ұдайы арттыру және барлық мүдделі тараптардың мүдделерін қанағаттандыру болып табылады. Осыған байланысты тұтынушылардың сұраныстарына назар аудара отырып, өз қызметіне тез жауап беру немесе құру қажет. Білім беру қызметтеріне тұтынушылардың  қанағаттануын зерттеудің  бір әдісі – сауалнама  болып табылады.
       Әлеуметтік зерттеулер бөлімі 07.02-18.02.2022 ж. аралығында "Бірінші курс студенттерге" арналған сауалнама жүргізді.

Сауалнаманың мақсаты мен міндеттері:
  • Бірінші курс студенттерінің университетке бейімделу мәселелерін анықтау;
  • Бірінші курс студенттерінің университет пен мамандықты дұрыс таңдауына қанағаттануын талдау;
  • Студенттік өмірде туындаған мәселелер;
  • Білім алушылардың  М.Ауезов атындағы ОҚУ оқу жағдайларына қанағаттануы.

Зерттеу нысаны күндізгі бөлімнің бірінші курс студенттері болды.
      Сауалнамаға 2224 респондент қатысты – бұл М. Әуезов атындағы ОҚУ-дағы  білім алушылар контингентінің  60% - ын құрады.

Хабарлама

Сауалнама