Оқытушылардың еңбекті ұйымдастыруға қанағаттануы

«Оқытушылардың еңбекті ұйымдастыруға қанағаттануы» атты
2023-2024 оқу жылына талдамалық есеп

Білім беру сапасын арттыру талаптарына, халықаралық аккредитациялық рейтингтік агенттіктердің стандарттарына және ISO 9001:2015 сапа менеджменті стандарттына сәйкес жоғары оқу орнында көрсетілетін қызметтердің сапасын жақсарту мақсатында тұрақты негізде өз қызметіне ішкі талдау мен мониторингті жүзеге асыруға тиіс.

Ішкі талдауды жүргізу құралдарының бірі - студенттер, оқытушылар құрамымен, қызметкерлер және басқа да мүдделі тараптармен сұхбаттасу және сауалнама жүргізу болып табылады.

Әлеуметтік зерттеулер бөлімі 2023жылдың 03.11– 20.11 аралығында оқытушылардың еңбекті ұйымдастыруға қанағаттануы атты сауалнама ұйымдастырды.  Профессор-оқытушы құрамына өткізілген сауалнама бойынша  жасалған талдау университет қызметінің нәтижелігі мен тиімділігін анықтау үшін  жүргізілді. Ықтималдылықты  анықтау және оларды басқару жалпы университет қызметінің сапасын арттыруға мүмкіндік береді.

Жалпы университет оқытушыларының (1273) 900-і, яғни 70,7%-ы сауалнамаға қатысты. Сауалнамада 13 сұрақ ұсынылды және респондентке  берілген  тізбеден бірнеше нұсқаны  таңдауға мүмкіндік берілді.

2023 жылғы  6 желтоқсанындағы  декан сағатының отырысында қаралды. № 7  хаттама

Хабарландыру