Білім беру бағдарламаларының менеджменті мен лицензиялау орталығы

Білім беру бағдарламаларының менеджменті және лицензиялау орталығының басшысы - Адырбекова Гульмира Менлибаевна

Химия ғылымдарының кандидаты, доцент

Байланыс мәліметтері: Қазақстан Республикасы, Шымкент  қ., 160012, Тәуке-хан даңғ. 5, М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан  университеті, бас ғимарат, 204 каб.

Жұмыс телефоны: 8-7252-21-46-50

Негізгі функциялары

- университеттің бакалавриат мамандықтарының білім беру бағдарламаларын, оқу жоспарларын әзірлеуді және оқу жұмыс жоспарларын түзуді бақылау ;

- профессор-оқытушылар құрамының оқу жүктемесінің орындалуын бақылау;

- оқу үрдісін жетілдіру бойынша ұсыныстар енгізу;

- ұсынылатын білім беру қызметтерінің сапасын арттыру мен оқу үрдісін жетілдіруге ықпал ететін іс-шараларды ұйымдастырып, өткізу (конференциялар, семинарлар, дөңгелек үстелдер және т.б.).