«Су гармониясы-білім, ғылым инновациялар мен кәсіпкерліктің интеграциясы (Су гармониясы II)» Еуразия CPEALA-2015/10036 бағдарламасы

«Су гармониясы II» Еуразия CPEALA-2015/10036 бағдарламасының жобасы  басталды.   2018 жылдың 15-20 ші мамыр аралығында   жоба қатысушыларының бірінші  кездесуі  Украина мемлекеттік химия-технологиялық университетінде ( Кишинев қ., Молдова) өткізілді. Жоба қатысушылары 7 елдің 10 университеттері: Норвегия, Украина, Беларусь, Молдова, Қазақстан, Қырғызстан және Тәжікстан. Кездесу барысында өткен кездесудегі жұмыс жоспарлары талқыланып, өткен семинарда кәсіпкерлермен және бизнес құрылымдарымен танысып, семинар-кеңес өткізді. Кездесу барысында Алматы мен Шымкентте кездесулер өткізілді. Жобаның аясында студенттердің жыл сайынғы курстарында Норвегияның жаратылыстану ғылымдары университетінде (NMBU) 2018 жылдың 16 маусым мен 8 шілде аралығында талқыланды.