Correct publishing in the leading scientific journals

2019 жылы 6 қарашада бас корпустың 342 аудиториясында Падова (Италия) университетінің PhD докторы Даниелле Конфиконидің қатысуымен "Correct publishing in the leading scientific journals" тақырыбында университет оқытушылары мен қызметкерлеріне арналған тренинг-семинар өтті.

Тренинг-семинар ғылыми мақаланың негізгі бөлімдері бойынша материалды негіздей отырып, жетекші ғылыми журналдардағы жарияланымдарға қойылатын талаптарға арналды

Естеріңізге сала кетейік, шетелдік ғалым Даниелле Конфикони университет Падовалар (Италия) "Тамақ инженерия" кафедрасына 2019 жылға арналған шетелдік ғалымдарды тарту бағдарламасы аясында 2019 жылдың 21-қазаннан бастап 15-қарашаға дейін білім алушылар мен ОПҚ-ға дәріс оқу және ғылыми кеңес беру мақсатында келді.