27.02.2019 ж. 585761-EPP-1-2017-1- FI-EPPKA2-CBHE-JP «Ресей мен Қазақстанның жоғары оқу орындарында қалдықтарды тұрақты басқарудағы құзыреттілікті арттыру / EduEnvi» - «Enhancing Competence in Sustainable Waste Management in Universities of Russia and Kazakhstan» жобасы бойынша сағат 14.00-де семинар және 15.00-десеріктес университеттер арасында вебинарөтеді, оғанРесейдің Тұңғыш Президенті Б.Н. Ельцин атындағы Орал федералды университеті, Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық университеті, Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті. М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті және Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық университеті, сондай-ақ кәсіпорын өкілдері қатысты.

Барлық қатысуға ниет білдірушілер сағат 14.00-де, М. Әуезов атындағы ОҚМУ-нің бас ғимаратындағы 342 аудиторияға шақырылады.