Жабдықтарды өндіру және жөндеу бөлімі

Бөлім басшысы:
Ноғаев Темірхан Берікұлы

Жабдықтарды жасау және жөндеу бөлімі М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті Сынақ зертханалар департаментінің (СЗД) құрылымдық бөлімшесі болып табылады.
Жабдықтарды жасау және жөндеу бөлімінде (ЖЖ ж ЖБ) сынақ және ғылыми-зерттеу жабдықтарын, бақылау және өлшеу құралдарын техникалық қызмет көрсету және жөндеу бойынша білікті мамандар бар.
Бөлімнің негізгі қызметі Сынақ зертханалар департаментінің (СЗД) сынақ жабдықтарын, ғылыми-зерттеу, зертханалық және өзге аспатар мен қондырғылардың жұмыс істеуін қамтамасыз етуге бағытталған.
   - Жабдықтардың есебін жүргізумен, техникалық жағдайын тексерумен айналысады. СЗД жабдықтарын техникалық қызмет көрсету және жөндеу бойынша алдын ала жоспарлы жұмыстарын жүргізеді.
   - СЗД жүргізілетін жаңа жабдықтар, аспаптар мен қондырғыларды орнату және пайдалануға беру бойынша іс-шараларын техникалық қолдауды жүзеге асырады.
   - Техникалық қызмет көрсету және жөндеу жоспары мен кестесін даярлайды.
   - СЗД жабдықтарын жөндеу және жұмысқа қабілеттілігін қалпына келтіруге арналған қосалқы бөлшектер мен шығындалатын материалдар тізімін жасайды.
   - Жабдықтарды пайдалану және бағдарламалық-аппараттық жасақтаманы қолдану бойынша нұсқаулықтар мен әдістемелер дайындайды.
   - Университеттің басқа бөлімшелеріне ғылыми-зерттеу, зертханалық және өзге жабдықтарды таңдау, алу, орнату және пайдалануға беру мәселесінде техникалық көмек көрсетеді.

Байланыс:
Мекен-жайы: 160012, Шымкент қ., Тәуке хан даңғ. 5, корпус Б, каб. 103
Телефон: 8-7252-30-08-36

БАЙЛАНЫС

160012, Шымкент қаласы, Тәуке хан даңғылы, 5

Call орталық

(8-725-2) 40-08-99

(8-725-2) 27-38-52

+7(747)-275-75-00

Канцелярия

(8-725-2) 21-01-41

canselyarya@mail.ru

info@ukgu.kz

Please publish modules in offcanvas position.