Әкімшілік-шаруашылық қызметі жөніндегі департамент

1 Жалпы ережелер

1.1 Әкімшілік-шаруашылық қызмет жөніндегі департаменті (ӘШҚ) "М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті" Ке АҚ (ОҚУ) бөлімшелерінің бірі ретінде инфрақұрылымды ұйымдастыру және күтіп ұстау бойынша жұмысты қамтамасыз етеді. Университет инфрақұрылымы оқу процесін жүзеге асырудың негізі болып табылады және:

- ғимараттар, жұмыс кеңістігі және онымен байланысты еңбек құралдары;

- оқу үрдісіне арналған жабдықтар;

- қамтамасыз ету қызметтері (көлік, байланыс);

- сумен жабдықтау және энергиямен қамтамасыз ету (электр энергиясы, газ және жылу энергиясы) және ол үшін тиісті коммуникациялардың болуы.

1.2 Әкімшілік-шаруашылық қызметі жөніндегі департамент Оңтүстік Қазақстан университеті Ғылыми Кеңесінің (ОҚУ) шешімімен және Басқарма төрағасы-университет ректорының бұйрығымен құрылады, қайта ұйымдастырылады және таратылады.

1.3 Әкімшілік-шаруашылық қызметі жөніндегі департамент басшылығы әкімшілік-шаруашылық қызметі жөніндегі директорға (ӘШҚжД) жүктелген, ӘШҚ жөніндегі департамент директоры болмаған кезде оның міндеттерін ректордың бұйрығымен осы лауазымға уақытша тағайындалған адам орындайды.

1.4 Әкімшілік-шаруашылық қызмеіт жөніндегі департамент Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексінің, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының, Қазақстан Республикасының "Ғылым туралы" Заңының, Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің, ДПО ұйымдары туралы Үлгілік ереженің, кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау тәртібі туралы ереженің, ЮКУ Жарғысының, ішкі еңбек тәртібі қағидаларының талаптарына сәйкес құрылған. ҚР ҚНжЕ 3.02-02-2009 сатып алу туралы "Қазақстан Республикасының Заңын, "Өрт қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын.

1.5 Әкімшілік-шаруашылық қызмет жөніндегі департаменттің ұйымдық құрылымы 1-суретте көрсетілген.

1.6 Бөлімше туралы Ережеге (ПП) өзгерістерді Әкімшілік-шаруашылық қызметі жөніндегі департамент директоры "Өзгерістерді тіркеу парағына" (Б қосымшасы) міндетті түрде белгі қоя отырып енгізеді.

1.7 Инфрақұрылымды ұстау ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2014 жылғы 3 тамыздағы №594 бұйрығымен бекітілген" техникалық, кәсіптік және жоғары білім беретін оқу орындарын күтіп-ұстауға, пайдалануға және оқыту жағдайларына қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптарға " сәйкес жүзеге асырылады, материалдық-техникалық қамтамасыз ету ҚР МЖМБС 5.03.014-2006 талаптарына сәйкес жүзеге асырылады.

2.Негізгі міндеттері
3.Функциялары