СЛОВАКИЯ РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ 2018 ж. ҰЛТТЫҚ СТИПЕНДИЯЛЫҚ БАҒДАРЛАМАСЫ.

Словакия Республикасының Ұлттық стипендиялық бағдарламасы шетелдік студенттерге, аспиранттарға, университет оқытушыларына, ғылыми қызметкерлерге,өнер саласындағы қызметкерлерге Словакияның жоғарғы оқу орындарында және ғылыми ұйымдарындакелесі 2018-2019оқу жылы тәжірибеден өту бағдарламасын ұсынады.

ҰСБ шеңберінде стипендия үшін үміттене алады:

Тағылымдама мерзімі:

• студенттер,
  • аспиранттар,
  • университет оқытушылары,
  • ғылыми қызметкерлер
  • өнер саласындағы қызметкерлер

• Cтуденттер үшін - 1-2 семестр (4-5 немесе 9-10 ай), триместр болса (3-4 немесе 6-10 ай).
  • Аспиранттарға, университет мұғалімдеріне, ғылыми қызметкерлер мен өнер саласындағы қызметкерлер үшін тағылымдама мерзімі 1 айдан 10 айға дейін.

Ай сайынғы стипендия мөлшері:

А)ЖОО студенті - 350 €

Ә)аспирант - 580 €

Б)университет оқытушысы/ғылыми қызметкер/өнер саласындағы қызметкер 850 € ден 1 000 € дейін.

Өтініштерді тапсырудың  соңғы мерзімі - 30 сәуір 2018ж.  сағат 16.00-ге дейін.

Стипендия алу үшін өтінімдердіwww.scholarships.sk. сайтында онлайн тапсыруға болады. Онлайн өтінімді беру жүйесі өтініштерді тапсырудың  соңғы мерзімінен 6 апта бұрын ашылады. Өтініштерді онлайн өтінім жүйесі ашылғаннан кейін тапсыруға болады.

Бағдарламаларға қатысу бойынша толық ақпарат алу үшін М.Әуезов атындағы ОҚМУ-дың Халықаралық байланыстар орталығына келулеріңізді сұранамыз. Мекен-жай: «В» ғимараты, 2-қабат, 217-кабинет Тел.: 21-41-54, E-mail:Бұл электронды пошта мекен-жайы спам-боттардан қорғалған. Көру үшін сіздің браузеріңізде JavaScript қосулы тұруы тиіс..

Халықаралық байланыстар орталығы

М.Әуезов атындағы ОҚМУ