WORLDWIDE PROFESSIONAL UNIVERSITY RANKINGS УНИВЕРСИТЕТТЕРІНІҢ RANKPRO НӘТИЖЕСІ

World University Rankings RankPro. Subject Ranking 2024

Worldwide Professional University Rankings университеттерінің RankPro

Worldwide Professional University Rankings университеттерінің RankPro by subject – 2024пәндері бойынша әлемдік кәсіби рейтингіcінің нәтижелері жарияланды.

М. Әуезов атындағы ОҚУ - "Химия ғылымдары","Биология ғылымдары", "Математика", "Инженерия және технология" төрт бағыты бойынша пәндік рейтингтерге енген Қазақстандағы жалғыз жоғары оқу орны.

"Химия ғылымдары", "Математика", "Инженерия және технология" үш бағыты бойынша университет RankPro by Subject- 2024әлемдік кәсіби рейтингіндегі 500 жоғары оқу орнының(Worldwide Professional University Rankings)ТОП-151-200-ге кіріп, өз позициясын 200 орынға жақсартты.

"Биология ғылымдары" бағыты бойынша университет     (Worldwide Professional University Rankings) Rank Pro by Subject-2024 рейтингісінде 500 университеттің ТОП 201-250 қатарына енді, өз позициясын 100 орынға жақсартты.

Университеттердің әлемдік кәсіби рейтингісі үш бағыттан тұрады: Академиялық саралау (университеттің академиялық мүмкіндіктері: ұсынылатын білім беру бағдарламаларының спектрі, ғылыми-зерттеу жұмысы, жоғары оқу орнының марапаттары мен басшылығы, жарияланымдық белсенділігі және басқалар), BC-индексі (BC-Index) бойынша саралау, Беделді саралау.

Университет ұжымын әлемдік қоғамдастықтың жоғары бағасымен құттықтаймыз.