«Филология» және «Мәдениет және Өнер» факультеттерінің бітіруші курс білім алушыларымен кездесу өтті

15.03.2023 жылы М.Әуезов атындағы ОҚУ-де «Мәдениет және өнер», «Филология» факультеттерінің бітіруші курс білім алушыларымен кездесу өтті.

Кездесудің мақсаты: академиялық процестегі тәуекелдердің алдын алу, университеттің ішкі тәртіп ережелері мен әдеп стандарттары нормаларын түсіндіру, кері байланыс арналарын хабарлау, заңсыз сыйақы, сыйлықтар алу, беру, ұсынудың алдын алу.Іс шараға Әлеуметтік және тәрбие жұмысы жөнінегі проректор Е.Сармурзин, Сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызмет жетекшісі  Г.Дулатова, факультет декандары, профессор-оқытушылар құрамы мен білім алушылар қатысып, кері байланыс барысында нақты сұрақтарға  жауап берілді.

Қатысушыларға Академиялық адалдық қағидалары, Әдеп кодексі мен  Сыбайлас жемқорлыққа қарсы стандарт нормаларын бұзғаны үшін жауаптылықтың бұлтартпастығы ескертілді.