Құттықтаймыз! «Ұлттық табиғатты қорғау бастамасы»

Құттықтаймыз! «Ұлттық табиғатты қорғау бастамасы» Корпоративтік қоры (бұдан әрі – Қор) Назарбаев Университеті ДББҰ Тұрақты даму басқармасымен (бұдан әрі – Кеңсе) бірлесіп Sustainability Living Lab (бұдан әрі – SLL) бағдарламасын іске асырады. «Шеврон Мұнайгаз Инк» демеушілігімен және студенттерді, профессорларды және университет қызметкерлерін тарту арқылы кампуста ғылыми-зерттеу және инновациялық тұрақты даму жобаларын енгізуге бағытталған (жоба бюджеті салықтарды және бюджетке төленетін басқа да төлемдерді қосқанда 800 мың теңгеден аспауы керек). Бұл байқауға М.Әуезов атындағы ОҚУ алғаш рет қатысып, 6 жоба ұсынылып, оның екеуі жеңімпаз атанды: 1. «Жасыл технология. Тірі өсімдіктерден электр энергиясын алу әдістері» - “Экология” кафедрасының ХТ-18-4к2 тобының студенті Әлсейіт Аида, кафедра докторанты Сыздықова Маржанның дайындаған жобасы. 2. «Эко-газебо»- жобасы “Экология”кафедрасының ХТ-19-4а тобының студенті Жолдас Ерасыл, жетекшісі Джакипбекова Н.О. жеңімпаздарды құттықтаймыз және алдағы уақытта шығармашылық табыстар тілейміз.