«Технологиялық машиналар мен жабдықтар»

13.12-24.12. 2021ж. мерзімі аралығында М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университетінде «Технологиялық машиналар мен жабдықтар» кафедрасы және Академиялық мәселер жөніндегі департаменттің қосымша білім беру орталығы бірлесіп ұйымдастырған шетелдік ғалым-профессор Украина Республикасы, Львов политехника ұлттық университетінің «Химиялық инженерия» кафедрасының меңгерушісі, техника ғылымдарының докторы, профессор Атаманюк Владимир Михайловичтің «Дұрыс емес пішінді бөлшектердің диаметрін анықтау әдісі. Дисперсті материалдың стационарлық қабатының физикалық-техникалық қасиеттерін, меншікті бетін және біркелкілігін анықтау» тақырыбындағы біліктілікті арттыру курсы өтті.
Курс барысында тыңдаушылар бұрыс пішінді бөлшектердің диаметрін анықтау және дисперсті материалдарды кептіру әдіс-тәсілдерімен, конвективті кептіру қондырғыларының түрлерімен, олардың жұмыс істеу приниптерімен, қолдану салаларымен танысты. Курсты аяқтаған тыңдаушыларға тиісті үлгідегі сертификаттар берілді.

БАЙЛАНЫС

160012, Шымкент қаласы, Тәуке хан даңғылы, 5

Call орталық

(8-725-2) 40-08-99

(8-725-2) 27-38-52

+7(747)-275-75-00

Канцелярия

(8-725-2) 21-01-41

canselyarya@mail.ru

info@ukgu.kz

Please publish modules in offcanvas position.