АҚШ ЖОО-ы өкілдерінің М.Әуезов атындағы ОҚМУ-ға іс-сапары

11 қазан 2017 жылы М.Әуезов атындағы ОҚМУ-дың конференц-залында АҚШ-ң ЖОО-ы өкілдері  Др. Оксана Карлсонмен -Johns Hopkins University Carey Business School және Кейт Дэвиспен  -Rochester Institute of Technology университет басшылығы мен студенттер арасында кездесу өтеді.

Іс-сапардың мақсаты – АҚШ-ң ЖОО-на магистратураға  және PhD докторантураға түсуге қызығушылық таныткан студенттерге, магистранттарға және жас ОПҚ-ға  семинар өткізу.

Осыған орай, барлык қызығушылық танытқан студенттерді, магистранттарды және жас мамандарды 11 қазан 2017 жылы сағат 15:00 мен 16:30 аралығында конференц-залға (бас ғимарат, 2-қабат) шақырамыз.

Халықаралық байланыстар орталығы

Тел: 8-7252-21-41-54