НАЗАР АУДАРЫҢЫЗДАР !!!

(IAESTE) Техникалық мамандықтар бойынша студенттердің тағылымдамалармен  алмасу бойынша халықаралық ассосациясының ұлттық комитеті 2018 жылы жаз мезгілінде оқып жатқан мамандығы бойынша кәсіби практикаға баруға ынтасы бар студенттерден өтініштер қабылдауды бастады.

Бағдарламаға қатысу бойынша ақпараттар алу үшін Бұл электронды пошта мекен-жайы спам-боттардан қорғалған. Көру үшін сіздің браузеріңізде JavaScript қосулы тұруы тиіс. электронды поштасына жазу қажет.

Өтінемін, өзіңіздің аты-жөніңізді, мамандығыңызды, оқу курсыңызды және университетіңіздің атын жазыңыз және сізге бағдарламаға қатысу бойынша құжаттар жіберіледі.

IAESTE Казахстан өтініштерді мамандықтар бойынша реттейді, яғни бір мамандық бойынша 6-8 ден асырмай қабылдайды және  бағдарламаға қатысу бойынша материалдарды алу үшін хат жіберген кезде өз мамандығыңызды көрсетуді ұмытпаңыз.

Өтініштер 10 қараша 2017 ж. дейін қабылданады.

Халықаралық байланыстар орталығы

Тел: 8-7252-21-41-54