«ЖАҢА ҚАЗАҚСТАННЫҢ ДАМУЫ: БІЛІМ МЕН ҒЫЛЫМНЫҢ ЫҚПАЛЫ»

2022 жылы 27 мамырда М.Әуезов атындағы ОҚУ, «Әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар» ҒЗИ «Тарих және этнология» және «Археологиялық және антропологиялық зерттеулер» ҒО ұйымдастырумен 72-сағаттық 16-27 мамыр күндері аралығында жалғасқан 10 күндік «Жаңа Қазақстан: білім мен ғылымның жаңа белестері» атты гуманитарлық бағытында өткен Шымкент қ., және Түркістан облысының жоо магистранттары, рhd-докторанттары, меткеп және колледж педагог-зерттеушілері мен әдіскерлері, музейдің ғылыми қызметкерлері үшін ғылыми тағылымдама - біліктілікті арттыру курсы - ғылыми-зерттеу практикасы аяқталды. Қазақстан тарихы; әлемдегі Қазақстан әлемдік қоғамдастықта, саяси қуғын-сүргін құрбандарын ақтау; тарих; археология; этнология; түркология; мұражай ісі; кітапхана ісі; саясаттану; мәдениеттану; халықаралық қатынастар; экономика; әлеуметтану; өлкетану, қазақ тілі мен әдебиеті, орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тіл білімі, бейнелеу өнері және дизайн, кәсіптік оқыту бойынша педагог-ғалымдармен білікті мамандары қатысушыларға өзекті тақырыптар бойынша дәріс жүргізіп, ғылыми-зерттеу жұмыстарды сапаландыру мақсатында ғылыми-әдістемелік бағдар берді. Сонымен қатар, университеттің республикалық және халықаралық деңгейдегі ғылыми басылымдармен танысып, лицензияланған цифрлық платформалар, ғылыми және ақпараттық білім беру орталықтардың сайттарында орналасқан ғалым-педагогтардың уникалды ғылыми еңбектерімен танысып, Жаңа Қазақстанды құруда жаңа бағыттарды игеруге, «Қазақстанда жасалған» брендін көтеру мақсатында әлеуметтік жобаларды құру бойынша жас ізденушілерге септігін тигізді. Қорытынды күні қатысушыларға өткен тақырыптарымен қоса және 72-сағаттық сертификат берілді, ал лекторларға 2021-2022 оқу жылында «Әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар» ҒЗИ бірге іске асырған жобалар үшін алғыс хаттар табысталды.22 жылы 27 мамырда М.Әуезов атындағы ОҚУ, «Әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар» ҒЗИ «Тарих және этнология» және «Археологиялық және антропологиялық зерттеулер» ҒО ұйымдастырумен 72-сағаттық 16-27 мамыр күндері аралығында жалғасқан 10 күндік «Жаңа Қазақстан: білім мен ғылымның жаңа белестері» атты гуманитарлық бағытында өткен Шымкент қ., және Түркістан облысының жоо магистранттары, рhd-докторанттары, меткеп және колледж педагог-зерттеушілері мен әдіскерлері, музейдің ғылыми қызметкерлері үшін ғылыми тағылымдама - біліктілікті арттыру курсы - ғылыми-зерттеу практикасы аяқталды. Қазақстан тарихы; әлемдегі Қазақстан әлемдік қоғамдастықта, саяси қуғын-сүргін құрбандарын ақтау; тарих; археология; этнология; түркология; мұражай ісі; кітапхана ісі; саясаттану; мәдениеттану; халықаралық қатынастар; экономика; әлеуметтану; өлкетану, қазақ тілі мен әдебиеті, орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тіл білімі, бейнелеу өнері және дизайн, кәсіптік оқыту бойынша педагог-ғалымдармен білікті мамандары қатысушыларға өзекті тақырыптар бойынша дәріс жүргізіп, ғылыми-зерттеу жұмыстарды сапаландыру мақсатында ғылыми-әдістемелік бағдар берді. Сонымен қатар, университеттің республикалық және халықаралық деңгейдегі ғылыми басылымдармен танысып, лицензияланған цифрлық платформалар, ғылыми және ақпараттық білім беру орталықтардың сайттарында орналасқан ғалым-педагогтардың уникалды ғылыми еңбектерімен танысып, Жаңа Қазақстанды құруда жаңа бағыттарды игеруге, «Қазақстанда жасалған» брендін көтеру мақсатында әлеуметтік жобаларды құру бойынша жас ізденушілерге септігін тигізді. Қорытынды күні қатысушыларға өткен тақырыптарымен қоса және 72-сағаттық сертификат берілді, ал лекторларға 2021-2022 оқу жылында «Әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар» ҒЗИ бірге іске асырған жобалар үшін алғыс хаттар табысталды.