М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті Кыдыралиева Азиза Досымбеккызы «6D072000 – Бейорганикалық заттардың химиялық технологиясы» мамандығы бойынша PhD докторлық диссертациясын 21.12.2020 жылы М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті жанындағы «Химия және химиялық технология» диссертациялық кеңесінде сәтті қорғады. Диссертация М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университетінің «Бейорганикалық заттардың химиялық технологиясы» кафедрасында орындалған.

Ғылыми кеңесшілер:

1. Бестереков Уйлесбек - техника ғылымдарының докторы, М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университетінің «Бейорганикалық заттардың химиялық технологиясы» кафедрасының профессоры, Шымкент қ., Қазақстан;

2. Петропавловский Игорь Александрович - техника ғылымдарының докторы, Д.И. Менделеев атындағы Ресей химико-технологиялық университетінің, «Бейорганикалық заттардың технологиясы және электрохимиялық үрдістер» кафедрасының профессоры, Москва, Ресей Федерациясы.

Ресми рецензенттер:

1. Баешов Абдуали Баешұлы - химия ғылымдарының докторы, профессор, Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының академигі, «Отын, катализ және электрохимия институты» электрохимиялық технологиялар зертханасының меңгерушісі, Алматы қ., Қазақстан, мамандығы: 051701-051703 БЗТ және ЭХП;

2. Алтеев Тулепбай - техника ғылымдарының докторы, «Сары - Тас - тыңайтқыштары» ЖШС бас директорының орынбасары, Қаратау, Қазақстан, мамандығы: 051701 - Бейорганикалық заттардың технологиясы.