Электронды кітаптар: Мұнай және газ ұңғыларын бұрғылау
Title:      Мұнай және газ ұңғыларын бұрғылау
Categories:      Мультимедийные учебники
BookID:      228
Authors:      Надиров К.С., Садырбаева А.С., Амантаева Д.Б.
ISBN-10(13):      0
Publication date:      2015
Number of pages:      0
Language:      Russian
Price:      0.00
Rating:      0
Picture:      cover
Description:

Оқу құралы 5В070800 – Мұнайгаз ісі мамандығының студенттеріне арналған. Оқу құралында мұнай және газ ұңғыларын бұрғылау барысында орын алатын мәселелер қарастырылған. Қазақстанның мұнайгаз әлеуеті, мұнай және газ кеніштерінің түзілуі туралы болжамдар, негізгі түсініктер мен терминдер, мұнай және газ кенорындарын игерудің ғылыми негіздері, мұнай және газды өндіру үшін ұңғыларды есептеу және конструкциялау мәселелері, ұңғыларды бұрғылау тәртібінің параметрлерін анықтау жолдары келтірілген. «Мұнайгаз ісі» бағыты бойынша оқып жатқан ЖОО-ның студенттеріне, сонымен қатар мұнайгаз ұңғыларын пайдаланып игеру және бұрғылау жұмыстарымен айналысатын мамандар мен ғылыми қызметкерлерге арналған. Оқу құралында студенттің білімін өзіндік тексеру үшін бақылау сұрақтары келтірілген.

Reviews