08.02.2021ж "SANALY URPAQ" жобасы аясында М. Әуезов атындағы ОҚУ "Заң" факультетінің белсенді студенттері, клуб мүшелері "Балалар үйіне кітап сыйла" атты акциясын бастады. Акция мақсаты- жастардың ізгілік, адалдық, парасаттылық құндылықтарын насихатта

08.02.2021ж "SANALY URPAGQ" жобасы аясында М. Әуезов атындағы ОҚУ "Заң" факультетінің белсенді студенттері, клуб мүшелері "Балалар үйіне кітап сыйла" атты акциясын бастады. Акция мақсаты- жастардың ізгілік, адалдық, парасаттылық құндылықтарын насихаттайтын өздері оқыған кітаптарын балалар үйінің тәрбиеленушілермен бөлісу, осы арқылы мейірімді, жомарт, адал тұлға қалыптастыруға ұмтылу. Жиналған кітаптар, оқу құралдары мен балаларға арналған танымдық материалдар Шымкент қалалық №3 балалар үйінің тәрбиеленушілеріне тапсырылды.