Студенттердің/түлектердің білім беру бағдарламасын іске асыру сапасына қанағаттану деңгейін бағалау

Білім беру бағдарламасы бойынша білім алушылардан кері байланыс алу және оқу үдерісінің сапасын қамтамасыз етудің өзекті мәселелері бойынша олардың пікірлерін талдау мақсатында сауалнама  жүргізілді.

Сауалнама 19 сұрақтан тұрды. Сұрақтар 5 бөлімге жүйеленді:  «Бағдарлама құрылымына қанағаттану», «Бағдарламаның оқу-әдістемелік қамтамасыз етілуіне қанағаттану», «Бағдарламаның іске асыру шарттарына қанағаттану»,  «Бағдарламаның материалдық-техникалық қамтамасыз етілуіне қанағаттану» және  «Жалпы бағдарлама бойынша білім беру қызметтерін ұсыну сапасына  қанағаттану».

Сауалнамада  34 оқыту бағыты бойынша 3123 білім алушы (күндізгі бөлім) және 96 білім беру бағдарламасы қамтылды. Сауалнамалар мобильді қосымша google.com. Әлеуметтік желілердегі студенттік топтар, мессенджерлердегі топтық чаттар және электрондық поштаны тарату студенттерді сауалнама туралы хабардар ету үшін пайдаланылды.

Осылайша, алынған үлгіні репрезентативті деп тануға  болады, қарастырылған білім беру бағдарламасы бойынша білім алушылардың жартысынан көбі қамтылды.

2023 жылғы 15 ақпандағы декан сағатының отырысында қаралды, № 11 хаттама.